HABERLEŞME İŞLETMECİLİĞİ LTD.ŞTİ.

 

 

 

     OKTH NEDİR

 

 

     

    Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti anlamına gelen kısaltma T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun yetkilendirdiği Telekomünikasyon Şirketleri tarafından tahsis edilmiş frekanslarda tesis edilmiş altyapılar üzerinden ihtiyaç duyan Kurum ve Şirketlere hizmet verme esasına dayalı telsiz haberleşme hizmetidir.

      OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Aselnet Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği  Ltd. Şti. bünyesinde yürütülmektedir.

     ASELNET Türkiye’nin her Bölgesinde OKTH hizmetleri kapsamında taleplere bağlı olarak sistemler tesis etmekte ve işletmektedir. Kurumsal ihtiyaçlara göre dönemsel altyapı, telsiz ve kontrol ekipmanları kiralama hizmetlerini vermektedir. Lokal ve Geniş Alanlarda Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun Trunk , DMR, PMR ve Konvensiyonel Analog teknolojiler kullanarak sistemler tesis etmekte ve 7/24 işletmektedir.

     ASELNET, Bu Şebekler üzerinden Kapalı Gruplara Telsiz Ses Haberleşmesi, Yazılı Mesaj, Sesli Mesaj, GPS Tabanlı Konumlandırma, Komuta ve Kontrol Servisleri verebilmektedir.

     OKTH Harici kısa süreli, uzun süreli Lisanssız telsiz sistemleri ve aksesuarları kiralamak ve yatırım maliyetlerinizi düşürmek artık elinizde. Hem de en tecrübeli ellerden.

 

 

ASELNET Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ltd. Şti

Rabindranath Tagore Cad. (Eski Yıldız 4. Cad.) Yunus Emre İş Merkezi 48/3 Çankaya-Ankara

Tel: (0312) 473 36 72  Fax: (0312) 472 62 78

bilgi@aselnet.com